BROBUD
OFERTA
AKTUALNOŚCI
29 listopada 2016
Od listopada 2016 oferujemy Epoxy Stone System, czyli ozdobne powierzchnie na bazie żywic epoksydowych. ->
WSPÓŁPRACA
POLECAMY
BIAŁY CEMENT

Oferujemy doskonały biały cement Royal Cement oraz czysty cement portlandzki z Cementowni Nowiny, a także wapno Superbiałe Lhoist Bukowa.

Zapewniamy załadunek, także na paletach.

Cement biały IR Royal Cement - doskonały egipski biały, czysty, portlandzki cement. Produkt firmy El Minya charakteryzuje się wysoką odpornością na siarczany (środowisko agresywne), niską zawartością alkalii (do 0,2 %), wysoką wytrzymałością rzeczywistą, wysokim stopniem białości (ok. 90 %), a także długim okresem trwałości - do 6 miesięcy. Obecnie w ofercie posiadamy cement workowany (worki po 25 kg na paletach po 1000 kg), jak i cement luzem (zamówienia po 28 ton) oraz w big bagach. Czas realizacji zamówienia na luz nie powinien przekroczyć 72 godzin.

Cement ten doskonale nadaje się do wszelkich kostek brukowych, białych tynków, klejów i zapraw, betonu architektonicznego, produkcji figur ogrodowych, piaskowca rekonstuowanego (sztucznego), tynków renowacyjnych i wielu innych.

Cement szary 42,5 IR Portlandzki Nowiny - polski czysty cement portlandzki z Cementowni Nowiny.

Wapno Superbiałe Lhoist Bukowa - doskonałe wapno produkowane przez ZPW Lhoist Bukowa. Z przyczyn od nas niezależnych w chwili obecnej do odwołania nie oferujemy wapna w sprzedaży.Waga 1 worka [kg]
Cement biały 52,5 IR Royal Cement 25
Cement szary 42,5 IR Nowiny 40
Wapno Superbiałe Lhoist Bukowa 30
Piasek 40


  ::© 2005-2018 BROBUD

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS 3