BROBUD
OFERTA
AKTUALNOŚCI
29 listopada 2016
Od listopada 2016 oferujemy Epoxy Stone System, czyli ozdobne powierzchnie na bazie żywic epoksydowych. ->
WSPÓŁPRACA
POLECAMY
DORADZTWO TECHNOLOGICZNO-TECHNICZNE

Ostatnie kilka lat w działalności firmy to pasmo ciągłych zmian i poszukiwań. Zmiany dotyczyły początkowo niemal li tylko i wyłącznie poszerzania rynku dla już istniejących produktów, przy czym główny nacisk został położony na biały cement. Zaowocowało to o wiele ściślejszą współpracą z dotychczasowymi Klientami, a także intensywnymi kontaktami z nowymi.

Taka sytuacja wymusiła konieczność intensywnego dokształcenia się w zakresie zarówno szerokiej i dogłębnej wiedzy, jak i konieczności odpowiadania na różne "dziwne i nietypowe" pytania, bardzo często dotyczące tematów luźno związanych z dotychczasową działalnością. Podołaliśmy wyzwaniu, co sprawiło, że w chwili obecnej jesteśmy w stanie udzielać porady technicznej i technologicznej związanej z ofertą produktową naszej firmy. Staramy się pomagać naszym Klientom doradzając w zakresie:

  • technologii i możliwości betonu (bazą jest szeroka i głęboka wiedza zarówno o samym cemencie, jego historii, właściwościach jak i tym, co na niego wpływa)
  • technologii i zastosowania tynków
  • wykorzystania tradycyjnej wiedzy jak i nowoczesnej technologii w renowacji i konserwacji zabytków

Ciągłe zdobywanie nowej wiedzy, ciągłe jej poszukiwanie, pozwalają udzielić kompetentnych i rzetelnych odpowiedzi na pytania zadawane przez naszych Klientów.  ::© 2005-2018 BROBUD

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS 3