BROBUD
OFERTA
AKTUALNOŚCI
29 listopada 2016
Od listopada 2016 oferujemy Epoxy Stone System, czyli ozdobne powierzchnie na bazie żywic epoksydowych. ->
WSPÓŁPRACA
POLECAMY
WITAMY

Witamy serdecznie na stronie internetowej
Przedsiębiorstwa produkcyjno-handlowego "BROBUD"

Celem naszej działalności jest zadowolenie Klientów z naszych produktów i usług.

Wyroby firmy BROBUDPoczątki działalności naszej Firmy sięgają roku 1992. Początkowo zajmowaliśmy się przerobem i sprzedażą wyłącznie grysów marmurowych i bazaltowych, z biegiem czasu rozszerzając swoją działalność. Dziś w naszej ofercie znajdą Państwo galanterię budowlaną w szerokim asortymencie (płytki chodnikowe, obrzeża, ażury, korytka ściekowe). Produkujemy tynki zewnętrzne szlachetne (terrabonę) w ponad 40 kolorach. Posiadamy również w ofercie cement biały, kostkę granitową oraz biały cement Royal Cement producenta El Minya.

Nasze wieloletnie doświadczenie to liczne spotkania z kontrahentami i specjalistami, a także nieustanny rozwój i poszukiwanie nowinek branżowych. Służymy także naszym Klientom informacją oraz doradztwem technologiczno-technicznym w zakresie możliwości, zastosowania i technologii:

  • cementu
  • tynków mineralnych
  • zapraw i fug wykorzystywanych do cegieł
  • zapraw związanych z murarką i wykorzystaniem kamieni naturalnych

Wyroby firmy BROBUDSiedziba Firmy BROBUD znajduje się przy starej drodze z Krakowa do Katowic - "79" - w miejscowości Nawojowa Góra, niedaleko granicy Krzeszowic.Zapraszamy do zapoznania się z pełnym wykazem oferowanych przez nas wyrobów.

  ::© 2005-2018 BROBUD

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS 3